Miejskie Wodociągi i Kanalizacja

Wersja dla niedowidzących
WAŻNE: W związku z pracami remontowymi przy ul. Ligonia do 31.10.2017 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody. Za niedogodności przepraszamy.
MWiK informuje odbiorców korzystających z usług Banku BGŻ o zmianie w dokonywaniu opłat od 01.08.2017. Wtorki i czwartki bez opłat, pozostałe dni Bank BGŻ będzie pobierał opłaty w wysokości 0,5% kwoty - min 10 PLN.

Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Kędzierzyn-Koźlu Spółka z o. o. informuje, że uruchomiła SYSTEM POWIADOMIEŃ SMS.

System powiadomień SMS działa w oparciu o Regulamin świadczenia usług SMS WODA Miejskich Wodociągów i Kanalizacji Spółki z o. o. w Kędzierzynie-Koźlu.

System umożliwia otrzymywanie powiadomień:

  • o awariach i pracach na sieci wodociągowej,
  • o wystawieniu faktury VAT za usługi zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków,
  • o aktualnościach i wydarzeniach,

Rejestracja do systemu powidomień może nastąpić:

  • drogą elektroniczną - wypełnić formularz OŚWIADCZENIA ZGODY SMS na naszej stronie internetowej
  • dorgą pocztową - pobrać formularz Oświadczenia i wypełniony wysłać pocztą na adres: Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Kędzierzynie-Koźlu Spółka z o. o. ul. Filtrowa 14 47-200 Kędzierzyn-Koźle.


W przypadku rezygnacji z usługi należy wypełnić formularz OŚWIADCZENIA – ODWOŁANIE ZGODY SMS na naszej stronie lub pobrać formularz Oświadczenia i wypełniony dostarczyć go do siedziby Spółki.

W przypadku zmiany danych usługi należy wypełnić formularz OŚWIADCZENIA – ZMIANA DANYCH SMS na naszej stronie lub pobrać formularz Oświadczenia i wypełniony dostarczyć go do siedziby Spółki.

Zapraszamy do skorzystania z powyższej usługi.