Miejskie Wodociągi i Kanalizacja

Wersja dla niedowidzących
WAŻNE: 1.03.2019 Z powodu awarii sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie wody przy ul. Sienkiewicza. Przewidywany czas usunięcia awarii godzina 14:00. Za niedogodności przepraszamy.
RODO informacja
e-faktura - nowa usługa w MWiK    instrukcja

Zamknięcie odcinka drogi krajowej nr 40

Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Kędzierzynie-Koźlu Sp. z o.o. informują, że w związku z budową sieci kanalizacji sanitarnej i deszczowej od dnia 18 marca 2019r. w godzinach od 8:00 do 13:30 zamknięty zostanie dla ruchu samochodowego odcinek drogi krajowej nr 40 – ul. Przyjaźni od skrzyżowania z ulicą Nowowiejską do skrzyżowania z ulicą Juliana Tuwima. Całkowite zamknięcie drogi będzie trwało przez około 3 tygodnie. Przejazd w tych godzinach nie będzie możliwy dla żadnych pojazdów, zarówno komunikacji miejskiej jak i osobowych.
Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Kędzierzynie-Koźlu Sp. z o.o przepraszają za utrudnienia w ruchu jednakże całkowite zamknięcie drogi jest konieczne z uwagi na zakres prowadzonych robót i konieczność zachowania odpowiednich warunków bezpieczeństwa w trakcie wykonywania robót budowalnych.