Strona główna » Strefa klienta » eFaktura

Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Kędzierzynie-Koźlu Spółka z o. o.
wprowadza dla swoich klientów nowe udogodnienie: e-fakturę.

Korzyści:

  • e-faktura zastępuje tradycyjną, papierową fakturę i posiada taką samą wartość prawną jak dokument papierowy, a tym samym jest akceptowana przez Urzędy Skarbowe.
  • e-faktura jest propozycją skierowaną zarówno do dużych firm czy instytucji, jak i do Klientów indywidualnych. Można z niej korzystać w dowolnym miejscu i o każdej porze, a także mieć dostęp do historii wystawionych rachunków.
  • e-fakturę wystawia się na podstawie odczytu podanego przez Państwa lub wykonanego przez inkasenta, a następnie jest wysyłana wiadomość na Państwa adres e-mail o wystawionej fakturze.
  • e-faktura to wygoda otrzymywania rachunku i jego przechowywania.
  • Usługa e-faktura jest bezpłatna, sprawia, że mają Państwo dostęp do faktury ze znacznym wyprzedzeniem (eliminuje się czas doręczenia przesyłki w formie papierowej) oraz pewność, że e-faktura nie zginie ani się nie zgubi w stosie ulotek, a dane nie trafią w niepowołane ręce (e-faktura jest udostępniana wyłącznie Państwu).
  • e-faktura to troska o środowisko naturalne.

e-faktura posiada zgodnie  taką samą wartość prawną, jak dokument w formie papierowej, przechowuje się ją w wersji elektronicznej, a w razie potrzeby w takim formacie dostarcza do instytucji finansowych.

Wyrażając zgodę na otrzymywanie e-faktury wystarczy zalogować się na Platformie Envelo, dodać Miejskie Wodociągi i Kanalizację Spółkę z o. o., jako wystawcę faktury i wypełnić formularz subskrypcji. Faktury będą dostarczane w formie elektronicznej na Państwa skrzynkę email.

Rejestracja usługi – Platforma Envelo

Icon

Instrukcja obsługi subskrypcji MWiK KK 213.15 KB 126 downloads