Azoty – Grabskiego

UWAGA! Z powodu awarii na sieci, nastąpi przerwa w dostawie wody w części ulicy Grabskiego (nr 3 – 13) Prace związane z usunięciem awarii mogą potrwać do godziny 13:00. Za wszelkie niedogodności przepraszamy. 

Koźle

UWAGA! Z powodu prac eksploatacyjnych, w dniu 3.03.20  w godzinach 8:00 – 14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w części ulic 24 Kwietnia, Raciborskiej, Łukasińskiego, Klonowej, Wrzosowej, Wiklinowej, Cmentarnej i Głubczyckiej.  Za niedogodności przepraszamy.

Kędzierzyn – Krokusów

UWAGA! Z powodu prac eksploatacyjnych, nastąpi przerwa w dostawie wody w części ulicy Krokusów, Niezapominajek i Alei Róż. Prace związane z usunięciem awarii mogą potrwać do godziny 13:00. Za wszelkie niedogodności przepraszamy. 

Kłodnica – Portowa

UWAGA! Z powodu awarii na sieci, nastąpi przerwa w dostawie wody w części ulicy Portowej i Młynarskiej. Prace związane z usunięciem awarii mogą potrwać do godziny 12:00. Za wszelkie niedogodności przepraszamy. 

Kędzierzyn – A. Róż

UWAGA! Z powodu awarii na sieci, nastąpi przerwa w dostawie wody w części ulicy A. Róż, Konwalii i Bratków. Prace związane z usunięciem awarii mogą potrwać do godziny 20:00. Za wszelkie niedogodności przepraszamy. 

Koźle

W związku z awarią na sieci magistralnej w dniu 02.01.20 mogą nastąpić zakłócenia w dostawie wody, na terenie Koźla, Koźla Port i Koźla Rogi. Za utrudnienia przepraszamy.

MWiK 2019