Kędzierzyn-Koźle

Drodzy Klienci, Awaria będąca wynikiem prac inwestycyjnych prowadzonych na terenie Zakładu Uzdatniania Wody przy ul. Dunikowskiego ZOSTAŁA USUNIĘTA! Przywrócono dostawę wody w całym mieście. Dziękujemy za Państwa cierpliwość i przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Kędzierzyn-Koźle

W związku z nagłą awarią głównego kolektora w Zakładzie Uzdatniania Wody na ul. Dunikowskiego 14 nastąpi przerwa w dostawie wody na terenie całego miasta. W niektórych dzielnicach może wystąpić tylko niższe ciśnienie wody. Utrudnienia potrwają do 5 godzin. Za niedogodności przepraszamy.

Prace inwestycyjne

UWAGA! W związku z pracami remontowymi prowadzonymi na stacjach uzdatniania, w dniach 26-27.08 w godzinach 6:00-15:00 mogą wystąpić spadki ciśnienia na terenie miasta. Za niedogodności przepraszamy.

Azoty – Grabskiego

UWAGA! Z powodu awarii na sieci, nastąpi przerwa w dostawie wody w części ulicy Grabskiego (nr 3 – 13) Prace związane z usunięciem awarii mogą potrwać do godziny 13:00. Za wszelkie niedogodności przepraszamy. 

Koźle

UWAGA! Z powodu prac eksploatacyjnych, w dniu 3.03.20  w godzinach 8:00 – 14:00 nastąpi przerwa w dostawie wody w części ulic 24 Kwietnia, Raciborskiej, Łukasińskiego, Klonowej, Wrzosowej, Wiklinowej, Cmentarnej i Głubczyckiej.  Za niedogodności przepraszamy.

Kędzierzyn – Krokusów

UWAGA! Z powodu prac eksploatacyjnych, nastąpi przerwa w dostawie wody w części ulicy Krokusów, Niezapominajek i Alei Róż. Prace związane z usunięciem awarii mogą potrwać do godziny 13:00. Za wszelkie niedogodności przepraszamy. 

MWiK 2019