Kędzierzyn – A. Róż

UWAGA! Z powodu awarii na sieci, nastąpi przerwa w dostawie wody w części ulicy A. Róż, Konwalii i Bratków. Prace związane z usunięciem awarii mogą potrwać do godziny 20:00. Za wszelkie niedogodności przepraszamy. 

Koźle

W związku z awarią na sieci magistralnej w dniu 02.01.20 mogą nastąpić zakłócenia w dostawie wody, na terenie Koźla, Koźla Port i Koźla Rogi. Za utrudnienia przepraszamy.

Kłodnica – Wyspiańskiego

UWAGA! Z powodu prac związanych z budową kanalizacji sanitarnej, nastąpi przerwa w dostawie wody w części ulicy Wyspiańskiego. Prace związane z usunięciem awarii mogą potrwać do godziny 18.00. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Kłodnica – Portowa

UWAGA! Z powodu awarii sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców ulicy Portowej. Prace związane z usunięciem awarii będą trwać do godziny 17.00. Za niedogodności przepraszamy.

Kędzierzyn – Kościuszki

UWAGA! Z powodu awarii sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców ulicy Kościuszki. Prace związane z usunięciem awarii będą trwać do godziny 12.00. Za niedogodności przepraszamy.

Kłodnica – Wyspiańskiego

UWAGA! Z powodu awarii sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców ulicy St. Wyspiańskiego. Prace związane z usunięciem awarii będą trwać do godziny 11.00. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

MWiK 2019