Kłodnica – Wyspiańskiego

UWAGA! Z powodu prac związanych z budową kanalizacji sanitarnej, nastąpi przerwa w dostawie wody w części ulicy Wyspiańskiego. Prace związane z usunięciem awarii mogą potrwać do godziny 18.00. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Kłodnica – Portowa

UWAGA! Z powodu awarii sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców ulicy Portowej. Prace związane z usunięciem awarii będą trwać do godziny 17.00. Za niedogodności przepraszamy.

Kędzierzyn – Kościuszki

UWAGA! Z powodu awarii sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców ulicy Kościuszki. Prace związane z usunięciem awarii będą trwać do godziny 12.00. Za niedogodności przepraszamy.

Kłodnica – Wyspiańskiego

UWAGA! Z powodu awarii sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców ulicy St. Wyspiańskiego. Prace związane z usunięciem awarii będą trwać do godziny 11.00. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Kłodnica – Wyspiańskiego

UWAGA! Z powodu awarii sieci wodociągowej nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców ulicy St. Wyspiańskiego. Prace związane z usunięciem awarii będą trwać do godziny 14.00. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

Kłodnica – Wyspiańskiego

UWAGA! Z powodu uszkodzenia sieci wodociągowej, nastąpiła przerwa w dostawie wody przy ul. Wyspiańskiego. Przewidywany czas usunięcia awarii godz 17:00. Za niedogodności przepraszamy.

MWiK 2019